Tarasy drewniane projekty

62-081 Batorowo , ul. Stefana Batorego 89/0

NIP: 5961750259

http://tdmtarasy.pl/

Każdy właściciel ogrodu wie, że wybór tarasu trzeba dokładnie przemyśleć, bo to inwestycja na lata. Najlepiej zlecić wykonanie tarasu fachowcom, którzy się na tym znają. Pomogą oni wybrać najlepsze rozwiązanie. Klienci coraz częściej decydują się na tarasy drewniane. Warto wiedzieć, że projekty tego rodzaju są ściśle konsultowane z klientami i to na każdym etapie realizacji inwestycji. Zlecając projekt i wykonanie tarasu rekomendowanej firmie z Wielkopolski, trzeba wiedzieć, że współpracuje ona tylko z najlepszymi projektantami i architektami, którzy sprostają wymaganiom i oczekiwaniom każdego klienta.

Wchodząc na tdmtarasy.pl, można dowiedzieć się, że firma sprzedaje też deskę kompozytową oraz projektuje i buduje tarasy z takiej deski. Pracownicy firmy dokonają oględzin miejsca budowy tarasu. Wykonają niezbędne pomiary i zaproponują rodzaj drewna oraz sposób montażu desek tarasowych.

Więcej szczegółów o firmie i rodzajach desek tarasowych można znaleźć na podanej stronie. Można też zadzwonić bądź wysłać maila z zapytaniem.

2017-06-08 13:39:34

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

62010 Pobiedziska, ul. Kostrzyńska 33

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a