Farba Beckers Cleopatra

23-460 Józefów, ul. Przemysłowa 6e/0

NIP:

https://lux-wood.pl

Zmiana koloru ścian to najszybsza droga, by odświeżyć i nadać nowy, ciekawy wygląd każdemu pomieszczeniu. Przydatna jest farba Beckers Colour Cleopatra, którą można nabyć w ofercie na stronie internetowej lux-wood.pl.

Proponowany produkt charakteryzuje się dużą wydajnością. Jest także bezpieczny dla użytkowników, wykazując właściwości antyalergiczne. Z tego powodu poleca się tę farbę do malowania ścian i pomieszczeń użytkowanych przez dzieci oraz osoby podatne na różnego rodzaju alergie.

Pomalowane za pomocą wspomnianej farby ściany na długo utrzymają swój świetny wygląd. W przypadku zabrudzeń powierzchniowych można je łatwo zetrzeć wilgotną szmatką bez obawy, że jednocześnie zniszczeniu ulegnie warstwa koloru.

Produkt to efekt wieloletnich prac nad uzyskaniem doskonałego efektu kryjącego oraz głębi barwy. Można go stosować na różnych rodzajach powierzchni, co podnosi jego przydatność podczas każdego remontu. Jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, więc łatwo dobrać odpowiedni odcień, by cieszyć się przytulną i harmonijną przestrzenią użytkową w domu lub miejscu pracy.

2020-10-02 22:00:00

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

20509 Lublin, ul. Janowska 66a

EFEKT - szkoła języków obcych

20029 Lublin, ul. M. Curie-Skłodowskiej 38

E-pilarz

23413 Obsza, ul. Obsza 141