Części Kubota

74-202 Bielice, ul. Będgoszcz 18/0

NIP: 852-163-16-41

http://rental-serwis.pl/

Aby zapewnić długą żywotność maszyn budowlanych i rolniczych, warto sięgnąć po części zamienne oferowane przez Rental Serwis. Jest to ogólnopolski dostawca oryginalnych podzespołów wielu marek. Są to elementy napędowe, filtry, płyny eksploatacyjne, uszczelniacze, simmeringi, uszczelki, tłoki, klocki hamulcowe i wiele innych. Ich właściwym doborem zajmują się pracownicy, którzy od wielu lat śledzą najnowsze propozycje twórców. 

W ofercie znaleźć można między innymi części Kubota. Pozwalają one zachować gwarancję producenta, jeśli są oczywiście wymienione z zachowaniem wytycznych przekazanych przez japońskich inżynierów. Również te czynności mogą być wykonane w jednym z wielu serwisów prezentowanej firmy. 

Dużym zaskoczeniem dla klientów są ceny, które są zdecydowanie najniższe na krajowym rynku. Również wielu kontrahentów spoza Polski dokonuje tutaj zakupów, oszczędzając pokaźne kwoty. Obsługa logistyczna stoi na najwyższym poziomie, dlatego zamówiony towar trafia do odbiorców w ciągu kilku dni.

2021-11-17 00:00:00

Salon Jubilerski Virago

70252 Szczecin, ul. Krzywoustego 17

Gryff sp. z o.o.

75211 Koszalin, ul. Bohaterów Warszawy 4