Murowana goślina materace - Drutex Concept

62-095 Murowana Goślina, ul. Starczanowska 1/0

NIP:

https://www.drutex-concept.eu/

Firma ogłaszająca się na stronie internetowej drutex-concept.eu to polska marka, zajmująca się zarówno produkcją, jak i dystrybucją wysokojakościowych stelaży do łóżek. Proponuje podstawy pod materac wykonane z odpowiednio wytrzymałego materiału, dostępne w wielu wersjach (jedno i wieloosobowej). 

Proponowane przez wspomnianego realizatora rozwiązania można dobrać do każdej przestrzeni, bez względu na dostępny metraż. Pracownicy polecają w szczególności łóżka, które po złożeniu można ukryć w szafie, zwiększając tym samym przestrzeń do wykorzystania w ciągu dnia. Jako dostawca tego typu modeli, firma chętnie nawiąże współpracę z osobami zajmującymi się aranżacją wnętrz, poszukującymi nietuzinkowych opcji zagospodarowania niewielkiej sypialni.

Jako uzupełnienie oferty sprzedażowej mające swoją siedzibę w Murowanej Goślinie przedsiębiorstwo proponuje też materace. Dzięki temu klient może w jednym miejscu zakupić odpowiednio skomponowany i dobrany komplet do spania dla każdego członka rodziny.

2021-12-13 00:00:00

KJ Studio

64920 Piła, ul. Promienna 23 /21

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5