Woreczki foliowe do pakowania

62-023 Gądki, ul. Firmowa 10/0

NIP: 7792388376

https://doypack-sklep.pl/pl/

W poszukiwaniu dobrej jakości opakowań jednorazowych warto zainteresować się ofertą tej firmy. W stałej sprzedaży posiada ona różnego rodzaju worki i folie. Do dyspozycji klientów przygotowano, między innymi, foliowe woreczki do pakowania. To jedno z najprostszych rozwiązań, na jakie można się zdecydować. Doskonale nadają się do przechowywania żywności. Warto podkreślić, iż możliwe jest pakowanie próżniowe, które pozwala na zachowanie świeżości na dłużej. 

Najbardziej opłacalne są zakupy w dużych ilościach. Im większe zamówienie, tym ceny są atrakcyjniejsze (dla przykładu, przy wyborze pięciuset sztuk cena za jeden woreczek to dwadzieścia dwa grosze, zaś kupno ośmiu tysięcy worków pozwala zapłacić szesnaście groszy za sztukę).

Dobrym pomysłem jest systematyczne zaglądanie do zakładek z promocjami i nowościami. Tam zamieszczane są produkty, które dopiero weszły do sprzedaży oraz takie, które, na przykład, są końcówką serii i ich cena jest wtedy dużo niższa. Więcej szczegółów na doypack-sklep.pl.

2022-03-17 00:00:00

KJ Studio

64920 Piła, ul. Promienna 23 /21

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5