Sitko do gotowania na parze

64-100 Leszno, ul. Słowiańska 22/0

NIP:

https://mensahome.eu

Domeną firmy MENSAHOME.COM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest dystrybucja wysokojakościowego asortymentu, który może stanowić wyposażenie każdej kuchni, bez względu na jej metraż czy styl, w jakim została ona urządzona. Proponowane akcesoria to produkty, które można użytkować zarówno na co dzień (sitko do gotowania na parze, szklanki), jak i prezentować tylko na specjalne okazje (na przykład elegancka, porcelanowa zastawa).

Dostawca poleca się jako realizator zamówień osobom poszukującym atrakcyjnego pod kątem wyglądu oraz ceny asortymentu kuchennego, który można wręczyć na prezent z okazji sprowadzin do nowego domu lub jako podarek ślubny. Kadra odpowiedzialna za wysyłkę zakupu gwarantuje, że nabytek zostanie dostarczony pod wskazany adres w jak najkrótszym czasie, odpowiednio zapakowany na czas transportu, by zapobiec potencjalnym uszkodzeniom. 

Oferta na stronie może też z powodzeniem posłużyć jako źródło inspiracji. Jest to asortyment dla dorosłych (kobiet i mężczyzn) oraz dla dzieci.

2022-06-18 00:00:00

KJ Studio

64920 Piła, ul. Promienna 23 /21

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5