Prywatny żłobek poznań

60-688 Poznań, ul. Jana III Sobieskiego 103/0

NIP: 9721315721

https://madrala.edu.pl/

Pracownicy z prywatnej placówki oświatowej Mądrala organizują zajęcia manualne, ruchowe i intelektualne, które korzystnie wpływają na rozwój młodych ludzi. Maluchy mają tu zapewnioną doskonałą opiekę, uczą się współpracy z rówieśnikami i pozytywnego radzenia sobie z negatywnymi emocjami. Prywatny żłobek w Poznaniu jest również miejscem, w którym dba się o odpowiedni sposób żywienia podopiecznych. Posiłki są zbilansowane, pełnowartościowe i smaczne. 

Dużą popularnością wśród maluchów cieszą się zajęcia sportowe. Młodzi ludzie mogą spróbować swoich sił także w rytmice  i akrobatyce. Podopieczni lubią też gimnastykę, która uczy świadomości własnego ciała, wspomaga rozwój motoryczny i pozytywnie wpływa na nastrój dzieci. Duży nacisk kładzie się tutaj również na naukę języków obcych. Pierwsze lata życia są czasem, kiedy maluchy szybko przyswajają wiedzę i różne umiejętności. 

W placówce pracuje także psycholog, który pomaga opiekunom i ich pociechom w rozwiązywaniu różnych problemów wychowawczych.

 

2023-06-29 00:00:00

KJ Studio

64920 Piła, ul. Promienna 23 /21

TENSE.PL

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 13