Allegro Ads

60-001 Poznań, ul. Rynek 1/0

NIP:

https://mpozycjonowanie.pl/

W ramach usług e-commerce firma Mpozycjonowanie.pl  proponuje obsługę kampanii na platformach sprzedażowych. Między innymi w grę wchodzi aktywne zarządzanie działaniem na platformie Allegro Ads, gwarantujące optymalizację kosztów i zwiększenie zysków ze sprzedaży. 

Dzięki kompleksowym usługom agencji można znacznie zwiększyć liczbę odbiorców i zasięg każdego biznesu.  Wykorzystanie  reklamy na Allegro pozwala dotrzeć do odpowiednie grupy konsumentów, co zwiększa potencjał sprzedaży. Jednocześnie udział w reklamie zależy od zwiększenia widoczności strony i liczby kliknięć w konkretną ofertę.

Przy użyciu narzędzi  na platformie specjaliści z agencji śledzą wyniki kampanii i na bieżąco korygują działania na rzecz optymalizacji wyników.  Usługi związane z obecnością i zwiększaniem zasięgu na Allegro obejmują całościowe zarządzanie procesem nastawione na jak najlepsze wyniki. Za sprawą pracy zespołu fachowców można zwiększyć obroty firmy i zaoszczędzić czas oraz środki przeznaczone na zabiegi marketingowe.

2023-07-20 00:00:00

KJ Studio

64920 Piła, ul. Promienna 23 /21

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5