https://talukko.com/ • Designerskie sklepy internetowe

60- � Poznań, ul. Marii Kuncewiczowej 4/0

NIP: 7792443112

https://talukko.com/

Stworzenie wyjątkowego wnętrza wcale nie jest łatwe. Dobór odpowiednich kolorów ścian, jak i innych elementów, może zaważyć na tym, jaka będzie atmosfera w danym pomieszczeniu. Duże znaczenie mają tu meble – umiejętnie dobrane stworzą oryginalny klimat, budując idealną przestrzeń do relaksu i odpoczynku.

Bezsprzecznie jednym z najlepszych materiałów, jakie wykorzystuje się do produkcji umeblowania, jest drewno. Szerokie możliwości obróbki i formowania tego surowca są wykorzystywane przez producentów wyposażenia, którzy starają się, aby proponowane przez nich meble były jak najbardziej designerskie. Sklepy internetowe prześcigają się w swoich ofertach, proponując różne meble. Niewiele jest jednak takich firm jak Talukko.

Polski producent dokłada wszelkich starań, aby tworzone przez niego meble, w tym komody i stoliki pod telewizor, charakteryzowały się nietuzinkowym stylem. Osiągają to m.in. dzięki współpracy z profesjonalnymi projektantami, którzy, łącząc różne nurty, stworzyli oryginalny design mebli, którymi teraz każdy może się zachwycać. Wystarczy je zamówić ze strony firmy.

2019-06-27 22:00:00

KJ Studio

64920 Piła, ul. Promienna 23 /21

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5